...

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Dacavezisuneterosiiverzisaugrii

In jos 
AutorMesaj
Von D. Joshua

Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 24

MesajSubiect: Dacavezisuneterosiiverzisaugrii   Lun Dec 06, 2010 9:31 pm

Am pasit in club deja ametit , fumasem si ma sparsem ca un nebun.Eram imbracat in niste blugi cu turul lasat , o camasa alba deschisa la mijloc si o cravata neagra.In picioare aveam conversii albastri care nu lipseau niciodata . Am panalizat timo de catvea secunde incaperea. Multa lume , fum in jur , oameni drogati , sperti , betivi.
M-am asezat la o masa mai retrasa asteptand`o pe Serena
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Serena Langer

Localizare : Nowhere

MesajSubiect: Re: Dacavezisuneterosiiverzisaugrii   Lun Dec 06, 2010 9:35 pm

Am intrat în club, îl căutam cu privirea pe Joshua. Aveam părul prins într-un coc deteriorat de balerină, o fustă cu talie înaltă de blugi tăiată și un maieu în dungi albe și gri. Purtam o pereche de dresuri negre și aveam în picioare o pereche de bocanci cu toc mediu. În poșeta ce era agățată pe umărul drept, aveam câteva grame de marijuana, câteva pachete de țigări, portofelul, telefonul și cam atât cred. L-am zărit pe Joshua la o masă mai retrasă și i-am făcut cu mâna, îndreptându-mă către el. L-am observat ridicându-se când mă văzu și l-am sărutat ușor pe obraz, afișându-i un zâmbet drăguț.
-Salut. Ce mai faci?
Sus In jos
Von D. Joshua

MesajSubiect: Re: Dacavezisuneterosiiverzisaugrii   Mar Dec 07, 2010 2:43 pm

M-am bucurat ca nu trebuia sa astept mult dupa ea. Era de obicei punctuala. Cand ma sarutat pe obraz am zambit scurt
-Hei ! Da uite te asteptam si ca de obicei ai venit la timp!tu ce faci?spun in timp ce ii aratam locul de langa mine asezandu`ma .
Sus In jos
Serena Langer

MesajSubiect: Re: Dacavezisuneterosiiverzisaugrii   Mar Dec 07, 2010 4:42 pm

Am ridicat ușor din umeri și m-am așezat pe scaunul din locul pe care mi-l arăta Joshua. Am chicotit scurt, încet, încât să nu aud doar eu.
-Hmm... pot să spun că bine, dar în tot binele e și un rău. Știi că așa sunt eu. Mereu la timp, i-am spus făcându-i cu ochiul. Atunci veni un chlener care ne întrebă ce vrem să bem și dacă dorim o scrumieră. Da, eu aș vrea un Sex on the beach și dacă se poate să ne aduci o scrumieră, am încheiat zâmbindu-i chelnerului. Tu ce vrei Joshua?
Sus In jos
Von D. Joshua

MesajSubiect: Re: Dacavezisuneterosiiverzisaugrii   Mar Dec 07, 2010 9:12 pm

Am stat putin pe ganduri , eram putin ametit , dar parca totusi mai incapea ceva.
-Un vin alb te rog!Azi nu sunt asa pretentios!spun ultima propozitie putin mai incet asezandu`ma mai confortabil. Mi-am scos telefonul din buzunar scotand carcasa din spate uitandu`ma daca marfa era inca acolo. Zambesc satisfacut punand carcasa la loc.
Sus In jos
Serena Langer

MesajSubiect: Re: Dacavezisuneterosiiverzisaugrii   Mar Dec 07, 2010 9:38 pm

Mi-am lipit spatele de spătarul destum de comod, oftând ușor după ce chelnerul ăla plecă. Era totuși drăguț. Dar se făcea de câcat luând comenzi într-un club. Am ridicat din sprânceană și am scos din geană un pachet de țigări pe jumătate plin. Am scos o țigară, împreună cu bricheta și am aruncat pachetul pe masă către Joshua.
-Vrei și tu? l-am întrebat cu țigara în gură, mai apoi aprinzând-o și pufăind ușor.
Sus In jos
Von D. Joshua

MesajSubiect: Re: Dacavezisuneterosiiverzisaugrii   Mar Dec 07, 2010 9:45 pm

M-am uitat la pachetul de tigari ce il impinse catre mine. Viceroy rosu, oribil. Nu le suportam. Le`am impins inapoi incet sa nu le dau jos de pe masa.
-Le am si eu pe a mele , multumesc!spun scotand pachetul de Kent 8. Mi-am luat o tigare si am aprins`o punand bricheta pe masa
Sus In jos
Serena Langer

MesajSubiect: Re: Dacavezisuneterosiiverzisaugrii   Mar Dec 07, 2010 9:50 pm

-Dacă tu zici, am spus ușor dând din umeri și m-am aplecat către masă să iau pachetul de țigări. Am zâmbit ușor când chelnerul ne aduse comanda și scrumiera. Am lăsat țigara pe scrumieră și mi-am luat paharul cu vodkă și gref. Am plimbat puțin paiul prin pahar și am luat o gură mică, oftând fericită. Îmi era așa de dor de puțină vodkă.
Sus In jos
Von D. Joshua

MesajSubiect: Re: Dacavezisuneterosiiverzisaugrii   Mar Dec 07, 2010 9:53 pm

Am tras cateva fumuri incepand sa fac cerculete in aer. Imi placea asa mult ,ma relaxau. Am baut o gura mica de vin privind`o pe Serena. Eram ametit ce`i drept dar inca judecam calumea.
-Ai ceva material la tine?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Dacavezisuneterosiiverzisaugrii   

Sus In jos

Dacavezisuneterosiiverzisaugrii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Is Winter Time :: Town :: Club-
Mergi direct la: